COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Haukebø & Rødseth AS
Enenveien 1A
6416
Molde
Telefon: 71 20 37 00

Haukebø & Rødseth AS

Enenveien 1A
6416
Molde
Telefon : 71 20 37 00
Haukebø & Rødseth AS

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider
Mandag-Fredag 08.30-16.30
Torsdag 08.30-19.00
Lørdag 10.00-14.00
Ole Bjørn Rødseth Disponent ole.bjorn.rodseth@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 702 Mobil: 905 59 390
Nils Egil Smørholm Salgssjef Ford nils.smorholm@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 712 Modil: 992 93 454

Brukte biler

Åpningstider
Mandag-Fredag 08.30-16.30
Torsdag 08.30-19.00
Lørdag 10.00-14.00
Telefon
712 03 700
Kristine Kyte Salgskonsulent kristine.kyte@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 711 Mobil: 934 99 801
Stian Ulleland Salgskonsulent stian.ulleland@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 712 Mobil: 957 07 521

Firmabil

Åpningstider
Mandag-Fredag 08.30-16.30
Torsdag 08.30-19.00
Lørdag 10.00-14.00
Telefon
712 03 700
Tor Gunnar Hansen Salgskonsulent tor.gunnar.hansen@haukebo-rodseth.no

Telefon 71 20 37 18
Mobil 908 87 310

Finansiering

Åpningstider
Mandag-Fredag 08.30-16.30
Torsdag 08.30-19.00
Lørdag 10.00-14.00

Service

Åpningstider
Mandag-Fredag 07.30-16.30
Kenneth Håbet Kunderådgiver kundemottak@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 707
Tore Berg Servicerådgiver service@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 722

Verksted

Åpningstider
Mandag-Fredag 07.30-16.30
Helge E. Dyrli Servicesjef helge.erling.dyrli@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 709 Mobil: 957 59 436
Verksted Mekanikere
Øverst fra venstre: Torbjørn Nygård, Rune Kallestad, Arne Solstad og Sturla Husøy. Nederst fra venstre: Marius Flemmen, Andreas Eidseter, Einar Håseth og Rune Ødegård.

Deler og tilbehør

Åpningstider
Mandag-Fredag 07.30-16.30
Frode R. Øverli Delesjef frode.r.overli@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 705 Mobil: 906 89 052

Administration

Åpningstider
Mandag-Fredag 08.00-16.00
Telefon
712 03 700
Hallstein Larsen Økonomisjef hallstein.larsen@haukebo-rodseth.no
Telefon: 712 03 703 Mobil: 908 92 991

Sentralbord

Åpningstider
Mandag-Fredag 07.30-16.30
Torsdag 07.30-19.00
Lørdag 10.00-14.00
Telefon
712 03 700